en-USpl-PL

O firmie

LPP Equipment Warszawa jest częścią szwajcarskiej Grupy LPP, działającej na terenie 10 państw Europy Wschodniej. Poza Warszawą biura przedstawicielskie znajdują się w Pradze, Ljubljanie, Budapeszcie i Wilnie.

Od ponad 20 lat stanowimy łączące ogniwo pomiędzy producentami sprzętu i użytkownikami, dla aplikacji w skali laboratoryjnej, półtechnicznej i produkcyjnej. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są gwarancją zadowolenia naszych klientów podczas całego procesu inwestycyjnego, od doradztwa przedsprzedażnego, instalacji i szkoleń dla użytkowników końcowych po działania posprzedażowe, takie jak wsparcie przy aplikacji, kalibracje, walidacje i serwis.

Naszym celem jest zagwarantowanie najwyższych standardów oferowanego sprzętu, co pozwala użytkownikom osiągać najlepsze możliwe wyniki. Regularne szkolenia u producentów pozwalają naszym przedstawicielom handlowym i serwisantom zapewnić szybką i kompetentną pomoc, nawet w najbardziej złożonych projektach lub naprawach.

Wybierając LPP Equipment Warszawa jako partnera dostarczającego sprzęt laboratoryjny, półtechniczny i procesowy, mogą Państwo polegać na naszej szerokiej wiedzy specjalistycznej i najwyższej jakości oferowanych produktów i usług.